אודות טופ סידס אינטרנשיונל


קצת עלינו...

מאחורינו שנים של מחקר ופיתוח המעניקים לחברה שלנו מוניטין של חדשנות וזני איכות בפיתוחנו וטיפוחינו
  • חדשנות

    טופ סידס אינטרנשיונל מייצגת חדשנות ואיכות, מהזרע שנשתל ועד לפרי שנקטף. בעזרתם ותמיכתם של חברת Mitsui &Co. אנו מחפשים להגדיל את גידול הטווח של מגוון רחב גנטיקה איכותית. הזה מאפשר לנו ליצור מוצרים חדשים העונים על הצרכים המשתנים של הצרכנים. על ידי הקמת טביעת רגל ברשתות השיווק, אנו יכולים לעבוד בשיתוף פעולה עם קמעונאים ומשווקים כדי להרחיב את הקשר שלנו עם צרכני קצה, ליצור ביקוש ולבסס דרכי אכילה חדשות באמצעות מיתוג.
  • מקצוענות

    מטרתנו להבטיח פירות טעם טעם מעולה ותשואות גבוהות על ידי בחירת זנים בעלי עמידות גנטית למגוון רחב של מחלות. באמצעות מחקר מעמיק ורציף, הגנטיקאים, האגרונומים והטכנאים שלנו בוחרים את זני הירקות העמידים ביותר, בעלי התפוקה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר - כולל עגבניות, פלפלים, מלפפונים, חצילים, אבטיחים וכנות עגבניה - תוך שימוש בגידולים מובילים בתעשייה, טיפוח וטכנולוגיות מתקדמות. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי לפתח זנים חדשים העונים על כל צרכיהם.
  • המקורות שלנו

    חברת טופ סידס אינטרנשיונל, הוקמה בשנת 2003 והובלה על ידי צוות מומחים בתעשייה בגידול, פיתוח מוצרים, ייצור זרעים, ומכירות ושיווק. החברה ממוקמת ראשית בישראל, במושב שרונה, בגליל התחתון ופועלת אזורית באמצעות חברות בנות בישראל, ספרד, איטליה ומקסיקו. החברה עובדת במדינות נוספות בעולם באמצעות רשת מפיצים מקומית. מאז 2017 אנו חלק מקבוצת Mitsui & Co Ltd. אנו מודים לכל השחקנים ברשת שתרמו לצמיחת טופ סידס.