שיווק ומכירות

הכל מתחיל בזרע. אנו מאמינים שהזרעים שלנו הם התחלה של תהליך שמביא טעם ובריאות לשולחן שלך. זו הסיבה שמחלקת המו"פ שלנו עובדת על יצירת זנים חדשים התורמים לעולם טוב יותר ולאורח חיים בריא יותר.

צרכנים מחפשים דרכים שונות להתמודד עם אורח חייהם העמוס יותר. אנו בטופ סידס רואים אתגרים וטרנדים אלו כהזדמנויות, וזו הסיבה שאנו עוקבים כל העת אחר מגמות וצרכנים בכדי לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר.

מחלקות המכירות והשיווק שלנו עובדות עם כל הגורמים בשרשרת האספקה על מנת להבטיח מוצר בעל טעם עשיר ומתן אפשרויות אכילה בריאות ומזינות יותר .

צוות מקצועי של גנטיקאים, אגרונומים וטכנאים מפקחים באופן אינטנסיבי ורחב על פיתוח זנים חדשים בחוות הבית שלנו במושב שרונה שבגליל התחתון ובעולם בכל המדינות בהן אנו ממסחרים את הזנים שלנו.
באמצעות מחקר מתמשך בשטחי הגידול, נבחרים הזנים הטובים ביותר על ידי הערכת אפיונים רבים העוסקים בתכונות אגרונומיות, ביצועים לאחר הקטיף והעדפת הצרכן.
הזרעים שלנו נמכרים אז דרך חברות בנות מקומיות ובאמצעות מפיצים בכל רחבי העולם, על ידי צוותי אנשי מכירות ושיווק שמבינים את הדרישות הגיאוגרפיות, החברתיות והתרבותיות הרבות למוצרים שונים בכל שוק.