קיימות

המאמץ החברתי שלנו

השינויים המתרחשים בעולם מעצימים את שאיפתנו: לתרום באופן נקודתי לבריאות הגלובלית של האנשים. בטופ סידס אינטרנשיונל, אנו משפרים את איכות החיים של הצרכנים על ידי הצעת מוצרים משופרים העונים על שאיפותיהם מבחינת תזונה, בריאות ורווחה. בניית אמון בקהילות בהן אנו פועלים היא ערך תאגידי חיוני של החברה שלנו; וחיזוק שהאמון במותג שלנו הוא משימה שאנחנו רוצים לעשות בכל שרשרת האספקה כולה, מהגידול ועד לצרכנים ברחבי העולם. אנו שואפים לפעול בשקיפות ובכבוד. מה שכן, מכיוון שאנו חברה בינלאומית, המשימה שלנו היא לתמוך בפיתוח כלכלי במקומות בהם אנו פועלים ולהחזיר את התועלת הכלכלית שאנו מרוויחים מפעילות משלנו באזורים שבהם היא נוצרת.

אנחנו מעריכים אנשים

אנשים הם המורשת האמיתית של טופ סידס מעל לכל, מטרתנו היא לתמוך בעובדים שלנו לפתח את כישוריהם המקצועיים בסביבת עבודה חיובית, מעוררת וקשובה, כזו שיש לכל האנשים זמן ומרחב להעצים את התכונות האישיות שלהם, בתחומם, על בסיס יומי. זו הסיבה שאנו מעודדים שוויון בטופ סידס אינטרנשיונל, בכדי להבטיח את אותן הזדמנויות מבחינת תעסוקה, תגמול ופיתוח מקצועי עבור כל העובדים שלנו. אנו רואים בכל עובד חיוני לקבוצה וזו הסיבה שאנו נוקטים מדיניות המתורגמת לתנאים סוציאליים ומשפרת את איכות חייהם. אנו רוצים שכל מי שמהווה חלק בטופ זרעים אינטרנשיונל - עובדים, מנהלים, מגדלים, לקוחות וספקים - ישמח להיות איתנו ולעזור לנו לקיים קשרים מקצועיים מתמשכים.

אכפת לנו מהסביבה שלנו

כדור הארץ הוא הבית היחיד שלנו. זה הבסיס לכל עסקיה של טופ סידס. המחויבות היומית שלנו מתמקדת בחיפוש ויישום מחדש של פתרונות שמטרתם להפחית את ההשפעה הסביבתית שלנו. כחברה בינלאומית, לטופ סידס אינטרנשיונל יש אחריות והזדמנות נהדרת להגן על הקיימות על ידי מענה לצרכים שלה ושל הסביבה, כמו גם לחזות את הצרכים של הדורות הבאים. תמיד היינו רגישים במיוחד לסביבה, כך שהפילוסופיה והנהלי העבודה שלנו קשורים קשר הדוק לעולם סביבנו.